Tayvan heyetinden AA'ya ziyaret

ANKARA (AA) - Ankara Taipei Ekonomi ve Kültür Misyonu Temsilcisi Yaser Cheng ve beraberindeki heyet, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.Heyeti, AA Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu kabul etti.Mutanoğlu, heyete...

Tayvan heyetinden AA'ya ziyaret

ANKARA (AA) - Ankara Taipei Ekonomi ve Kültür Misyonu Temsilcisi Yaser Cheng ve beraberindeki heyet, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.

Heyeti, AA Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu kabul etti.

Mutanoğlu, heyete ajansın faaliyetleri, yayın dilleri ve hedeflerinin yanı sıra kurumun uluslararası yapılanması ve işleyişi hakkında bilgi verdi.

Cheng ise Tayvan'ın Merkez Haber Ajansı'nın (CNA) 15 yıl aradan sonra Türkiye'ye temsilci gönderdiğine vurgu yaparak, AA ile CNA arasındaki iş birliği imkanlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Görüşmede, AA Uluslararası Haberler Yayın Yönetmeni Faruk Tokat ve Dünya Dilleri Yayın Yönetmeni Mehmet Öztürk de hazır bulundu.

Konuşmaların ardından karşılıklı hediyeler takdim edildi.

Tayvan heyeti, AA'nın farklı birimlerini de ziyaret ederek, editör ve muhabirlerin çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE