Binali Yıldırım 'İlk Kez Paylaşıyorum' Diyerek Flaş Detayı Duyurdu

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım İstanbul seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım açıklamalarında 'ilk kez paylaşıyorum' diyerek flaş detayı duyurdu.

GÜNDEM 15.04.2019, 15:36
Binali Yıldırım 'İlk Kez Paylaşıyorum' Diyerek Flaş Detayı Duyurdu

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım açıklamalarında "Bunu da ilk kez paylaşıyorum" diyerek önemli bir detay paylaştı.

Konu hakkında Binali Yıldırım'ın açıklamaları şöyle oldu:

Seçimden sonra bizi yüzlerce insan aradı. Bunu da ilk kez paylaşıyorum. Sandıklarda üç pusula yerine iki pusula verildiğini söylüyor insanlar. Yani ilçe belediye başkanı adayına pusulası, belediye meclis adayının pusulası, büyükşehir adayının pusulası verilmiyor bazı sandıklarda.

Bu da üzerinde durulması gereken önemli bir konudur. Bu da bu işin baştan organize edildiğini ortaya koyan somut bir şüphedir. Bunun da mutlaka dikkate alınması gerekir. Onlarca delilden bahsedebiliriz, usulsüzlükten bahsedebiliriz, özensizlikten bahsedebiliriz. Bunların örnekleri de var.

Özetle diyorum ki bizim amacımız itiraz sürecinin sağlıklı şekilde işlemesi ve yargının işini kolaylaştıracak davranışları, herkesin, her tarafın göstermesidir. Bir an önce sükûnetle sonucu bekleyip sonucu tamamlamamız lazım. Tırmandırarak, bağırarak haklı pozisyona geçeceğini düşünenler varsa büyük bir yanılgı içindedir. ''

Yorumlar (0)