Cem Küçük Milliyet Gazetesinin Kapatılacağını İddia Etti!

Türkiye Gazetesi köşe yazarı Cem Küçük'ten yeni bir iddia geldi. Vatan gazetesinin dijital ortamda devam etmesinin imkansız olduğunu ifade eden Küçük ayrıca yaptığı açıklamada ise; 31 Mart 2019'un ardından hatta belki daha da önce Milliyet de kapatılacak" dedi.

Cem Küçük Milliyet Gazetesinin Kapatılacağını İddia Etti!

Vatan gazetesinden sonra Milliyet gazetesi'ninde kapatılacağını iddia eden Cem Küçük milliyet gazetesinin yoluna dijital olarak devam edeceğini söyledi.

Küçük bugün yazdığı köşe yazısında ise konuya yönelik olarak şu şekilde cümleler kullandı;

"Sürekli bu köşede Yeni Türkiye'de rüzgarın esişi ve suyun akışı durdurulamaz diye yazıyorum. Gecikme olabilir ama durdurulamaz.

Medya bu durumun en net görüleceği alanlardan biridir. İşte bakın yine her zaman olduğu gibi yazdığım hayata geçti. Aydın Doğan döneminde her türlü problemli operasyonun merkezi olan Vatan gazetesi kapatıldı.

Murat Çelik dışındaki bütün Vatan kadrosu tasfiye ediliyor. Vatan'ın dijital ortamda da devam etmesi imkansız. Vatan ikinci bir Radikal vakasıdır. Artık tarihe karışmıştır. Zaten çıkıp çıkmadığı belli olmayan bir gazeteydi.

Köşe yazarları zaten yok hükmündeydi. Kapatılması 22 Mart 2018 devriminin devamı mahiyetindedir.

Burada kesin olarak söylüyorum ki, 31 Mart 2019'un ardından hatta belki daha da önce Milliyet gazetesi de kapatılacak ama milliyet.com.tr yoluna devam edecek. Fakat yazılı basın olarak Milliyet de olmayacak.

Diyeceksiniz ki Hürriyet de aşırı zarar ediyor, o da mı kapatılacak? Hürriyet yüksek maliyetli yüklerinden kurtulunca kazanca geçebilecek bir gazetedir. Aydın Doğan döneminde Hürriyet adeta bir çiftlik haline gelmiş.

Öte yandan basılı gazete devrinin bitiyor oluşu da bir realitedir..." dedi.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE