İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: İflahınızı Keseceğiz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu terör örgütü PKK hakkında yaptığı açıklamasında "iflahınızı keseceğiz" mesajı verdi.

GÜNDEM 10.03.2017, 09:20
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: İflahınızı Keseceğiz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "(PKK) Biliniz ki iflahınızı keseceğiz. hükümetimizin politikası, Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın talimatıdır. Bir daha bu coğrafyada PKK’nın adını bile anamayacaklar" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Aydın Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret etti. Bakan Soylu polislerle sohbet ederek bekar olan polislere evlenme telkininde bulundu. Ayrıca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ziyareti sırasında Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş ve Mehmet Erdem ile İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ eşlik etti.

"GELECEĞİMİZE BAKMAK İSTİYORUZ" 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ziyareti sırasında bir konuşma yaptı. Bakan Soylu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Arkamıza bakmaktan yorulduk. Önümüze, geleceğimize bakmak istiyoruz. Büyük Türkiye'ye, güçlü Türkiye'ye bakmak istiyoruz. 2023'e, 2053’e ve 2071'e bakmak istiyoruz. Biz dünyanın ilk 100 üniversitesinin arasına 10 üniversite koymak istiyoruz. Biz dünyaya bu ülkenin söyleyecek sözlerini kabul ettirmek istiyoruz. Medeniyetimizin bütün değerlerini, bugün anlam ve mana boşluğu çeken dünyaya anlatmak ve nakşetmek istiyoruz. Bizim hedeflerimiz var. Biz sadece iktidarda olmak istiyor değiliz. Allah sakındırsın. Bizim dünyaya söyleyecek sözümüz var. Bugün dünyanın içerisinde bulunduğu bu vurdumduymazlığa ancak güçlü bir Türkiye çare olur."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)