İmamoğlu ve Yıldırım yayınının moderatörü İsmail Küçükkaya’dan ‘ortak yayın’ açıklaması: "Cüneyt Çakır gibi yöneteceğim"

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu pazar günü İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde canlı yayında bir araya gelecek. Ortak yayın öncesi İsmail Küçükkaya yayına dair açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama...

İmamoğlu ve Yıldırım yayınının moderatörü İsmail Küçükkaya’dan ‘ortak yayın’ açıklaması: "Cüneyt Çakır gibi yöneteceğim"

İmamoğlu ve Yıldırım ortak yayınının moderatörü İsmal Küçükkaya tartışma programını, hakem Cüneyt Çakır'ın "Türkiye'deki değil de Avrupa finallerindeki maçları yönettiği gibi yöneteceğini" söyledi.

"En iyi bildiğim işi yapacağım, soru soracağım. Kendime güveniyorum"

"Topun sahada daha çok kalmasını sağlayacağım ve hakem olarak maça mümkün olduğu kadar az müdahale edeceğim" diyen Küçükkaya, kaygılı olup olmadığı yönündeki soruya ise şu yanıtı verdi: "Türkiye'deki en rahat insan şu an benim belki de. En iyi bildiğim işi yapacağım, soru soracağım. Kendime güveniyorum."

Gazete Duvar'ın haberine göre, Küçükkaya annesinin önce yayına karşı çıktığını ama konuşarak ikna ettiğini de söyledi: Her iki tarafa soracağım aynı sorular da var, farklı sorular da var. Tüm Türkiye'nin o gün beni izleyeceğini biliyorum ve işimi en iyi şekilde yapacağım." 
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 14:10
YORUM EKLE