İnsanoğlu böyle bir sapıklık görmedi- Balerin heykelini...

İnsanoğlu bu tarihe kadar bir çok sapıklık, cinsel istismar gibi adi suçlara tanıklık etmiş veya duymuştur. Ama böyle bir sapıklık çok nadir görmüştür. Türkiye'nin ilk balerini olan Meriç Sümen heykeline tecavüz girişiminde bulunan sapık, sadece kendine değil heykelede zarar verdi.

İnsanoğlu böyle bir sapıklık görmedi- Balerin heykelini...

Son zamanlarda GDO'lu sapıklık türedi. İnsanlara, erkeklere ve hatta hayvanlara tecavüz haberlerinden sonra şimdi de heykele tecavüz girişiminde bulunmak isteyen sapık türedi. 

Türkiye'nin ilk balerini olan Meriç Sümen heykeline tecavüz girişiminde bulunan sapık, sadece kendine değil heykelede zarar verdi. 

İstanbul'da Maltepe Yalı mahallesi Beşçeşmeler’de bulunan Babil Kültür, Sanat ve Bilim Derneği tarafından sergilenen ilk balerin olan Meriç Sümen heykeline saldırıda bulunuldu.

“Türkiye’de ilkler” temalı sergideki Zeliha Kılıçoğlu ve Mirza Erdem tarafından yapılan Türkiye’nin ilk balerini Meriç Sümen heykeline gece geç saatlerinde saldırıda bulunuldu.

Evrensel'den Eylem Nazlıer'in haberine göre görgü tanıkları olayı şöyle anlattı: “2 kadın, 4 erkekten oluşan bir grup, heykelin bulunduğu yere geldi, içlerinde alkollü olan bir erkek pantolonunu indirerek sokakta sergilenen heykele tecavüz etmeye çalıştı. Çevredeki esnaflardan birinin müdahalesi sonucu grup kaçtı. Daha sonra tekrar gelerek heykeli devirip kırdılar.”

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE