İstanbul'da Eyüpsultan'da Pompalı Tüfekli Soygun!

İstanbul Eyüpsultan'a soyguncular dadandı. Ellerinde pompalı tüfekle iki markete giren maskeli kişi kasalarda bulunan yaklaşık 2 Bin TL'yi çalarak kaçtı. Soygun sonrası marketlerden biri hakkında bir gerçek daha ortaya çıktı.

İstanbul'da Eyüpsultan'da Pompalı Tüfekli Soygun!

Eyüpsultan'ın Güzeltepe Mahallesi Üçtepe Sokak’ta buluann bir markete gelen maskeli kişi, kasiyere pompalı tüfekle tehdit etti ve kasada bulunan tüm parayı aldı.

Oradan çıkan soyguncu 50 metre ilerde bulunan başka bir markete daha girdi ve orada da pompalı tüfekle tehdit savurarak bütün parayı aldı ve olay yerinden hızla kaçtı.

DİĞER MARKET HAKKINDA BİR GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Eyüpsultan'ın Güzeltepe Mahallesi Üçtepe Sokak’ta bulunan marketlerin soyulması ihbarı üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

Ayrıca kamera görüntüleri izlenerek çalışanların ifadelerine başvuruldu.

Diğer yandan marketlerden birinin iki gün önce de soyguna uğradığı öğrenildi...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE