banner731

Nişanlısından ayrıldı diye Samsun'da otogarda boğazını kesti

Samsun Bafra'da otogarda meydana gelen olayda nişanlısından ayrılan bir kişi boğazını keserek intihar girişiminde bulundu. Ayrıldığı nişanlısını görmek için otogara giden kişi falçatayla kendi boğazını kesmeye çalıştı. Olayı gören vatandaşlar müdahale ederek 112 acil servisi çağırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

GÜNDEM 12.06.2019, 10:29
Nişanlısından ayrıldı diye Samsun'da otogarda boğazını kesti

Olay, Samsun'un Bafra ilçesinde otogarda akşam saatlerinde meydana geldi. Ayrıldığı nişanlısını görmek için gittiği otogarda falçatayla kendi boğazını kesme teşebbüsünde bulundu. Olaya ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. 

Boğazını kesti

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce nişanlısından ayrılan Suat B., iddiaya göre ayrıldığı nişanlısını görmek için otogara gitti. Şahıs, burada birden eline geçirdiği falçata ile boğazını keserek intihar teşebbüsünde bulundu.

Kanlar içerisinde yere yığılan şahsı gören çevredeki vatandaşlar ise şahsın boğazına tampon yaparak ilk müdahaleyi yaptı. Yaralı şahıs daha sonra ihbar üzerine olay yerine gelen 112 acil sağlık ekiplerince Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor

Yorumlar (0)