Oktay Vural MHP Genel Başkanlığı Seçiminde Kimi Destekleyecek?

Son Dakika: MHP Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural , Genel Başkan seçimlerinde kimi destekleyeceksiniz sorusuna cevap verdi. İşte detaylar...

GÜNDEM 26.06.2016, 15:44 26.06.2016, 15:48
Oktay Vural MHP Genel Başkanlığı Seçiminde Kimi Destekleyecek?
 Oktay Vural Kimi Destekliyorsunuz Sorusuna Yanıt Verdi !


Bu kararı verince de samimi fikrimi açıklamış olacağım

 MHP'deki Grup Başkanvekilliği Görevinden istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Oktay Vural , Habertürk gazetesinden Kübra Par'ın kimi destekleyeceksiniz , Meral Akşener'i Mi? Sorusuna : "Beklentisi olanlar bu değerlendirmeleri yapıyorlar ama ben tavrımı başkalarının değerlendirmeleriyle yapacak değilim. Bu süreçlerin nasıl başarıya ulaşacağını değerlendirip akıl süzgecinden geçirerek bir karar vereceğim. Bu kararı verince de samimi fikrimi açıklamış olacağım. Hangi kararı vermiş olursam olayım, o karar bu hareketin korunmasına yönelik olacaktır. Herkes bundan emin olabilir. 10 Temmuz'da kadrolar değişecek. Yeni bir şeyler olacak. Şimdi istifa etmemin sebebi, bu ortam içinde neler yapılması gerektiğini ifade edebilmektir. Söylediğimiz sözler makam için zannedilebiliyor ama ikbal arayışında deği­lim. Allah'ıma hamdolsun ki bakan, genel başkan yardımcısı, grup baş­kanvekili oldum. Partimi iyi temsil ettiğime inanıyorum. Mücadeleci bir insanım. Güven sağladım. Yenilenme sürecine katkı sağlamak istiyorum. Herkes rahat olsun" şeklinde cevap verdi.


Milliyetçi Hareket Partisi'nde son zamanlarda sular bir türlü durulmuyor.Muhalifler tarafından 19 haziran 'da yapılan Kongre hakkında mahkeme yürütmeyi durdurma kararı almıştı.

Sizce Oktay Vural Meral Akşener'i Destekler Mi?


Oktay Vural'ın Genel Başkan adayı olarak kimi destekleyeceğini düşünüyorsunuz. Cevaplarınızı ve yorumlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.


Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)