PTT Çalışanına Tekme Tokat Dayak Attılar!

Sancaktepe’de işlem yaptırmak için PTT şubesinde gelen 2 kişi görevli memura yavaş hareket ettiği nedeniyle kalem fırlattı ve daha sonra tekme tokat dayak atarak linç etti. Bu anlar güvenlik kamerasına saniye, saniye yansıdı.

GÜNDEM 01.06.2018, 11:08 Kerim Solak

Yaşanan olay geçtiğimiz günler içerisinde Sancaktepe PTT şubesinde meydana geldi.

Alınan detaylara göre PTT şubesine gelerek işlem yaptırmak isteyen kişiler görevli memurla konuşmaya başladılar. Daha sonra söz konusu iddiaya göre şahıslar görevlisi yavaş hareket etmesini sebep göstererek bağırmaya başladılar.

Çıkan tartışmada sinirlenen kişi bankonun üzerinde bulunan kalemi görevli memura uzattı. Daha sonra görevli memurun bulunduğu alana giren şahıslar görevli memura tekme ve tokatlarla saldırdılar.

Memur kendini savunmaya çalışırken, şubede bulunan vatandaşlar şahısları sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bir süre sonra şahıslar şubeden çıkarak kayıplara karıştı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (1)
Caner Selim 1 yıl önce
Memura yapılanlar ne olursa olsun yanlış. Ama bir de işin şu yönü var ki değinmek gerekiyor. Sarıgazi, Samadıra, Sultanbeyli, Taşdelen bölgesinde zaman zaman işim olduğunda karşılaştığım bir tablo hep tuhaf geliyordu bana. Tapu dairesinde, elektrik-su-doğalgaz idarelerinde, ümraniyedeki vergi dairesinde, ptt şubelerinde vs. bazı görevlilerin işlem yaptırmak için gelen insanlara şamar oğlanı muamelesi yapması, gerekli bilgileri vermemesi, suratsızca hareketler etmesi her yerde sorunsuzca yapılan işlemlerin buralarda görevlinin keyfiyetindeymiş gibi olması insanların çok moralini bozuyordu. Şahsen birçok sefer görevlilerle olağan talepleri için tartışanları ve azarlananları gördüm. Yine birçok sefer kendim tartışmaya girmeden ısrarla sorumluyla görüşüp şikayetimi bildirdikten sonra işlemlerimin anında yapıldığını ve bazen gişede aslan kesilen görevlinin özür dilediğini gördüm. Olan biten nedir bilmiyorum. Kimseden taraf değilim. İnsanlar sabırsız görevliler anlayışsız.