Saldırı Hazırlığındaki Teröristler Etkisiz Hale Getirildi ! İHA'ların Tespit Ettiği Görüntü Paylaşıldı

Kandil’de İHA’nın tespit ettiği saldırı hazırlığındaki teröristler Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından etkisiz hale getirildi. İHA tarafından tespit edilen görüntü paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Saldırı Hazırlığındaki Teröristler Etkisiz Hale Getirildi ! İHA'ların Tespit Ettiği Görüntü Paylaşıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından PKK’nın ana kampı olan Kandil’e operasyon başlatıldı. Başlatılan operasyonda çember yavaş yavaş daralıyor. İnsansız Hava Aracı tarafından teröristlerin saldırı hazırlığında olduğu tespit edildi. Bunun ardından 2 terörist etkisiz hale getirildi.

SALDIRI HAZIRLIĞINDAKİ TERÖRİSTLER ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı’nda destan yazan Mehmetçik, Kandil’e yönelik düzenlediği operasyonu adım adım sürdürüyor. Türk Silahlı Kuvvetleri teröristlerin ana kampı olan Kandil'e doğru ilerliyor. Askerlerimizin en büyük destekçileri ise İnsansız Hava Araçları. 

Kuzey Irak'ın Dalya bölgesinde hakim tepede iki teröristin füze sistemini kurarak saldırı hazırlığında olduğu İHA'lar tarafından görüntülendi. İnsansız Hava Aracı tarafından koordinatların Türk jetlerine iletilmesi üzerine pilotlar harekete geçti. Bu bağlamda Türk pilotları tarafından hedef imha edildi.

İŞTE İHA TARAFINDAN PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜ

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE