Saldırının Ardından Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan İlk Kez Bir Araya Geldi!

İstanbul Son Dakika Gelişmesi... Anayasa Mahkemesi'nin 57. Kuruluş yıl dönümünde Çubuk'taki saldırının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilk kez bir araya geldi. Tören öncesi birbirlerini gören iki lider tokalaştı. Erdoğan kendisine yönelten 'Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun telefonu açtınız mı?' sorusuna, "Yorumumu yaptım, daha niye arayayım?" diye cevap vermişti.

Saldırının Ardından Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan İlk Kez Bir Araya Geldi!

Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) 57. Kuruluş Yıl Dönümü Programı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu, saldırıdan sonra ilk kez bir araya geldi. Program öncesi karşılaşan iki lider el sıkıştı. 

Ne Olmuştu?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara’da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğramıştı. Kalabalık bir grubun saldırısına maruz kalan Kılıçdaroğlu, götürüldüğü evden 1.5 saat sonra çıkartılmıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 11:11
YORUM EKLE