Uzman Çavuş Düğünde Havaya Ateş Etti! Ölen ve Yaralanan Var

Kahramanmaraş'ta bir düğünde uzman çavuş havaya ateş ettiği sırada kurşunlardan bir tanesi düğünde bulunanlara geldi. Meydana gelen olayda bir kişi hayatını kaybederken bir bebekte ağır yaralandı.

GÜNDEM 23.08.2018, 21:21
Uzman Çavuş Düğünde Havaya Ateş Etti! Ölen ve Yaralanan Var

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde bir düğünde çok acı bir olay yaşandı. Uzman çavuşluk yapan Sinan G. isimli bir vatandaş kendisine ait tabancasıyla havaya ateş etmeye başladı. 

Bu sırada kurşunlardan birisi 56 yaşında olan Hüsne Kurt isimli vatandaşa isabet etti. Hüsne Kurt meydana gelen olayda hayatını kaybederken kucağındaki torunu Furkan Arman Kurt (1) ağır yaralandı.

1 YAŞINDAKİ BEBEĞİN DURUMU AĞIR

Alınan bilgilere göre söz konusu olay Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi Büyükkızılcık Mahallesi’nde yaşandı. Burada bir düğüne katılan Antalya’da görev yapan jandarma uzman çavuş, düğünde tabancasıyla havaya rastgele ateş açtı. Bu esnada silahtan çıkan kurşunlardan bir tanesi 56 yaşındaki Hüsne Kurt isimli kadına isabet etti. Kurşunun isabet ettiği Hüsne Kurt ile kucağındaki torunu Furkan Arman Kurt kanlar içinde yere yığıldı. 

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Göksun Devlet Hastanesi’ne götürülen yaralılardan babaanne Hüsne Kurt, doktorların çabasına karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Torunu Furkan Arman Kurt ise ilk müdahalesinin ardından KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Buradan gelen ilk bilgilerde ise bebeğin ağır yaralı olduğu ve tedavisinin devam ettiği açıklandı. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, uzan Çavuş Sinan G.’yi tabancasıyla birlikte gözaltına aldı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Hamd 13 ay önce
Silâhla ateş etmeyi oyunla karıştırıyorlar.Defalarca böyle acı olaylar yaşanıp duyulduğu halde ders almayıp aptalca davrananlar var.Yazık