Yeni Hafta İçin Meteorolojiden Kar Uyarısı! Hangi Şehirlerde Kar Yağışı Bekleniyor?

Kasım ayında kar geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hafta için son dakika uyarısında bulunarak kar yağışı olacağını duyurdu. Hangi şehirler için kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji tarafından yapılan kar yağışı uyarısının detayları

Yeni Hafta İçin Meteorolojiden Kar Uyarısı! Hangi Şehirlerde Kar Yağışı Bekleniyor?

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftanın hava durumu raporunu yayımladı. Yayımlanan yeni hava durumu raporunda bazı şehirler için kar yağışı uyarısında bulunuldu. 

Yeni haftada Salı gününden itibaren bazı şehirlerde kar yağışı olacağının bildirildiği haftalık hava durumu raporunda yer alan detaylar şu şekilde,

YENİ HAFTANIN HAVA DURUMU RAPORU

Meteoroloji, haftalık hava durumu raporunu yayınladı. Buna göre, salı günü Bayburt, Erzurum, Kars ve Ardahan'da kar yağışlarının başlaması bekleniyor. Doğu bölgelerinde kar yapışının olacağının açıklanmasına rağmen Ege ve Akdeniz bölgelerinde güneşli hava etkisini gösterecek. 

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü yayımladığı raporunda ayrıca İstanbul için yeni haftada yağmur uyarısında bulundu. Cuma günü yurdun büyük bölümü soğuk havanın etkisine girerken, birçok ilde kar ve sağanak yağış etkili olacak. Hafta boyunca Doğu Anadolu illerinde etkili olan kar yağışı İstanbul'un kapısına dayanacak. Perşembe ve cuma günleri Bolu'da kar yağışı bekleniyor.

İŞTE YURTTA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 21:20
YORUM EKLE