Mersin Büyükşehir Belediyesi geçici 80 Plaj görevlisi personeli alımı yapıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı! Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı bildiriye göre, belediye plajlarında görevlendirilecek 80 personel alınacağı ve bu personellerin geçici istihdam edileceği belirtildi. Belediyenin personel alımı ile ilgili yaptığı başvuru şartlarında sadece başvuruda bulunacak adayların 18 yaşından gün almış olmaları gerektiği vurgulandı.

İşçi Alım İlanları 19.06.2019, 23:19
Mersin Büyükşehir Belediyesi geçici 80 Plaj görevlisi personeli alımı yapıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 80 personel alınacağını duyurdu. İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayınlandığı alım ilanına göre alınacak personellerin mersin Büyükşehir Belediyesi’ne ait halk plajlarında görevlendirileceğini ve istihdamın geçici – mevsimsel olduğu bildirildi.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Genel başvuru şartlarına yer vermeyen ilanda, sadece adayların 18 yaşından gün almış olmaları gerektiği ve deneyim şartı istenmediği bilgisi verilmiştir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular 27 Mayıs’ta başlamış olup 30 Haziran 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Başvurular belirtilen e-maile gönderilecek başvuru formuna göre değerlendirilecektir.

Yorumlar (2)
Cüneyt Duymaz 6 ay önce
Engelli olarakta bas vura biliyormuyuz geri dönüş yaparsanız memnun olurum.
Mehmet Baturalp 6 ay önce
İşe ihtiyacım var mümkünse hemen evim kira ödeyecek durumum yok