Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı! 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alımı için başvuru ilanı yayınlandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı için yeni ilan yayınladı. Bartın Valiliği tarafından yayınlanan ilan göre; Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı olarak engelli kadrosuna 2, eski hükümlü kadrosuna da 1 daimi işçi alımı yapılacağı bildirildi. Memur işçi alımı başvuru şartları belli oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı başvuruları bayram tatilinin sona ermesiyle 10 Haziran’da başlayacak olup, 14 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir. İşte detaylar…

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı! 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alımı için başvuru ilanı yayınlandı!

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yeni memur alımı ile ilgili ilam yayınlandı. Yayınlanan alım ilanına göre, Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü şubesinde görevlendirilmek üzere 3 kadrolu memur alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak memurların işçi statüsünde olacağı belirtilirken, memur alımlarının engelli ve eski hükümlü boş kadrolarına yapılacağı söylendi.

Bartın Valiliği tarafından yapılan memur alımı ilanında, 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alınacağı bildirilirken, başvuru şartları olarak en az orta öğretim (lise ve dengi okullar) mezunu olma şartı bulunmaktadır. Engelli ve eski hükümlü işçi alımı başvuruları 10 Haziran – 14 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olup, başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işçi alımı başvuru formunu görüntülemek için LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim      halil         inanır
ibrahim halil inanır - 3 hafta Önce

işkur 1 milyon personel alımı yapacak 2500 tl maaşla iş ilanı ne zaman açılacak işkur bin 213 daimi işçi başurusu . 2019 haziran ayı içerisinde sözleşmeli memur alımı ve daimi işçi personel alımı yapan . kamu kurumlarının alım ilanları