İŞKUR 04-15 Eylül KPSS şartsız en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu 132 sağlık personeli alımı online iş başvurusu

İŞKUR tarafından 04 Eylül 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınlandı! Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan personel alım ilanlarına göre başta İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya olmak üzere birçok ilde KPSS şartsız Hemşire, Acil tıp teknisyeni, anestezi teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olmak üzere çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı genel başvuru şartlarına göre en az ilköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu ve ön lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvurular bugün itibari ile başlamış olup 15 Eylül'e kadar sürmektedir. Her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada İŞKUR şubelerinden yapılmaktadır. İlan başvuru sayfasına ait link bu haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 04.09.2019, 15:06
İŞKUR 04-15 Eylül KPSS şartsız en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu 132 sağlık personeli alımı online iş başvurusu

İŞKUR 04 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan açık iş ilanlarına göre Türkiye genelinde çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak sağlık personeli alımları için 35 hemşire, 5 acil tıp teknisyeni, 4 anestezi teknisyeni, 4 Hasta Danışmanı, 13 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, 71 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı  kadrolarının olduğu bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen adayların her bir iş ilanında farklı olmak üzere en az İlköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar) ve ön lisans mezunu olmaları gereklidir. Sağlık hizmetleri personel alımları başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere birçok ilde olmaktadır. Başvurular 15 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Genel başvuru ilanları arasında, her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere; İlana başvuru yapacak adayların, talep edilen bazı şartlara haiz olmaları gerekiyor. İşte detaylar:

BAŞVURU ŞARTLARI

1 - İletişim becerisi yüksek,

2 - Aktif Dinamik

3 - Tercihen genç emekli (50 yaşını geçmemiş)

4 - Disiplinli bir yapıda bulunanlar, gibi şartlar bulunmaktadır.

5 - En az lise ve önlisans mezunu olmak,

6 - T.C vatandaşı olmak,

7 - Yüz kızartıcı suçu ve 6 ayı geçen adli cezası bulunmamak (hükümlü alımı yapılan ilanlar hariç)

8 - İşini engelleyebilecek her hangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan sağlık hizmetleri personeli arayan özel kurumların iş ilanları bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak ve başvuru şartlarını öğrenmek için belirtilen linki tıklamanız yeterlidir.

ONLİNE BAŞVURU LİNKLERİ

1 – 35 Hemşire alımı iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

2 – 5 Acil tıp teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

3 – 4 Anestezi Teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

4 - 4 Hasta Danışmanı alımı için tıklayınız

5 - 13 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi alımı için tıklayınız

6 - 71 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı için tıklayınız

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI NELERDİR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (7)
Ezgi 3 ay önce
Kamu persenoli
Ümit 3 ay önce
Diyarbakır A hiçmi iş ilanı yok İstanbul ankara izmir
Cengiz meşe telefon 05357322530 3 ay önce
Beden işçi-işveren bekliyorum
Cengiz meşe telefon 05357322530 3 ay önce
Beden işçi-işveren bekliyorum
Ayse 3 ay önce
Bilgisayar bölümü mezunuyum nasıl başvuru yapabilirim hasta kayıt için
Ümit 3 ay önce
Diyarbakır A hiçmi iş ilanı yok
Musa güneş 3 ay önce
İş arıyorum yardımcı olur mu sunuz sürekli saglıkta tel. 0535 3012029