TÜBİTAK Resmi Gazete'de İlan Yayımladı: 4 Ekim'e Kadar Kamu Personeli Alım Yapıyor !

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından Resmi Gazete aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda koruma memuru alımı yapılacağı belirtilerek ilana başvuruların en geç 4 Ekim'e kadar gerçekleştirileceği ifade edildi.

Kamu Personeli Alım İlanları 30.09.2019, 12:10 30.09.2019, 15:24
TÜBİTAK Resmi Gazete'de İlan Yayımladı: 4 Ekim'e Kadar Kamu Personeli Alım Yapıyor !

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından yeni bir memur alım ilanı Resmi Gazete aracılığı ile yayımlandı. Yayımlanan ilanda TÜBİTAK Türkiye İş Kurumu üzerinde gelmiş olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacağını belirtti.

GENEL ŞARTLAR

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak, En az iki yıl Özel Güvenlik görevlisi görevinde çalışmış olmak ve bunu belgelemek, En az Ön Lisans mezunu olmak, Silahlı özel Güvenlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibari ile 28 yaşını bitirmemiş olmak"

İlan kapsamında işe alınacak olan adaylar Kocaeli ili Marmara Araştırma merkezinde çalışacaklardır. Bundan dolayı adayların Kocaeli Gebze veya Darıca ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvurular ilanın İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başladı. Başvuruların en geç 5 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 04 Ekim 2019 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)