banner731

Türk Eximbank 2019 Mayıs Ayı Personel Alım İlanı! Türk Eximbank Personel Alımı Başvurularını Alıyor!

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) tarafından açıklanan detaylara göre personel alımı kapsamında başvurular alınmakta. Peki Türk Eximbank başvuru formuna nasıl ulaşılır? İşte tüm detaylar.

Kamu Personeli Alım İlanları 30.04.2019, 18:12 30.04.2019, 18:21
Türk Eximbank 2019 Mayıs Ayı Personel Alım İlanı! Türk Eximbank Personel Alımı Başvurularını Alıyor!

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) tarafından açıklanan insan kaynakları politikasında;

"Bankamızın amaçlarını gerçekleştirmek üzere yapacağı faaliyetlerin, yeterli sayıda personelle yerine getirilmesini sağlamak ve kaliteli personel istihdamına özen göstermek,

Personelin işin özelliğine uygun nitelikte seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,

Personelin kişiliğine önem vermek ve saygı duymak, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,

Personelin yetenekleri doğrultusunda çalışma imkanı, yetişme ve gelişme yönünden adil ve eşit olanaklar sağlamak,

Personelin verimlilik ve karlılık ilkelerine bağlı olarak, maliyet bilinci içinde çalıştırılmasına olanak sağlamak,

Personelin yaratıcı, girişimleri sonucunda yeni fikirler üreten, Bankamızın başarılı olmasına katkıda bulunmak için çaba sarf eden kişiler olmasını temin etmek,

Nitelikli personeli Bankamıza kazandıracak ve bünyesinde tutabilecek bir ücret politikası ve kurumsal performansın artırmasına olanak sağlayan performans değerlendirme sistemi uygulamaktadır." denilmektedir.

PEKİ BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) personel alım ilanı yayımlamadı. Ancak yapılan başvurular arasından personel açığı (ihtiyacı) olması durumunda başvuru yapan adaylar arasından çağrı gerçekleştiriyor ve istihdam sağlamaktadır.

Bu nedenle sizlerden Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) personel alımına başvuru yapmanız durumunda;

"Ad ve soyad, TC kimlik numaranız, fotoğrafınız, doğum yeri, doğum tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durumunuz, eşinizin adı, eşinizin mesleği ve çalışmakta olduğu kurum, çocuk sayınız, babanızın adı, annenizin adı, babanızın mesleği ve çalıştığı kurum, annenizin mesleği ve çalıştığı kurum" bilgilerinizi başvuru formunda "eksiksiz" olarak doldurmanız talep ediliyor.

Eksik veya yanlış bilgi yazmanız durumunda yaptığınız Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) personel alımı başvurusu geçersiz sayılacaktır...

Daha detaylı bilgi için Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) web adresini ziyarette bulunabilir ve Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) iletişim bilgileri üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yorumlar (2)
Merve 7 ay önce
Başvuru şartlar nelerdir
Ahmet Karaman 7 ay önce
İş ariyoyorum