Adana Valiliği Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Adana Valiliği resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile, geçtiğimiz günlerde alım yapılacağı açıklanan ve başvuruları alınan Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım ilanı yazılı sınav sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Adana Valiliği'nce yayımlanan duyuruya ilişkin detayları haberimizde yayımlıyoruz.

Kamu Personelleri 24.01.2018, 01:16 24.01.2018, 01:28
Adana Valiliği Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Adana Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda, farklı ilçe kaymakamlıklarına alımı yapılacağı açıklanan ve başvuruları alınmak üzere ilana çıkan, Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım ilanı yazılı sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

ADANA VALİLİĞİ BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adana Valiliği tarafından konuya ilişkin yayımlanan duyuru metninde, Seyhan, Çukurova Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan İlçe Kaymakamlıklarında görevlendirmek üzere alımı yapılacak olan Çarşı ve Mahalle Bekçileri yazılı sınav işlemlerinin tamamlandığı duyuruldu. Söz konusu duyuruda adayların başvuru sonuçlarını başvuru bulunduğu kaymakamlıkların internet adresleri üzerinden öğrenebilecekleri duyuruldu. 

Yayımlanan duyuruda, ayrıca adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere ilişkin bilgiler verildi. 

Adana Valiliği tarafından yayımlana duyuru metni,

KAYMAKAMLIKLARA ALINACAK ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ ALIMI YAZILI SINAV SONUÇLARI İLANI

 İlimize bağlı Seyhan, Çukurova Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan İlçe Kaymakamlıklarımız emrinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan Çarşı ve Mahalle Bekçileri yazılı sınav işlemleri sonuçlanmış olup,
  
Yazılı sınavda başarı gösteren “Asil” ve “Yedek” aday listeleri adayların başvuruda bulunduğu Kaymakamlık resmi internet sitelerinden duyurulmuştur.

 Asil listede isimleri bulunan adayların 3 iş günü mesai saatleri içerisinde (23-24-25/01/2018)  Kaymakamlık resmi internet sitesinde yayınlanan Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formunu dijital ortamda doldurarak, Nüfus Müdürlüğünden alınacak Aile Adres Bilgi Formu ve 1 Adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Başvuruda bulunduğu İlçe Emniyet Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (2)
Mahmut Karayiğit 1 yıl önce
Ne zaman belli
Hafize 1 yıl önce
Adanada beçi alımı olacakmı