banner731

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alımı Yapıyor ! İŞKUR İşçi Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda lise mezunu daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Peki başvurular ne zamana kadar devam edecek? İşte detaylar...

Kamu Personelleri 25.03.2019, 11:31
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alımı Yapıyor ! İŞKUR İşçi Alımı

25 Mart 2019 tarihi itibari ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan 3 faklı ilan ile lise mezunu daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi. 

İLANLARIN DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı işçi alımına başvurular 25 Mart itibari ile başladı ve adaylar başvurularını 29 Mart'a kadar yapabileceklerdir.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından başvuruların Türkiye geneli olarak kabul edileceği ifade edildi. Söz konusu işçi alımı kapsmaında armadör işçisi, oto döşemecisi, metal sac işleme işçisi alımı yapılacağı ifade edildi.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü resmi web adresinde açık işlanları bölümüne kurumun ismini aratarak ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)