Kamuda Hangi Kurumdan Personel Alım İlanı Bekliyorsunuz?

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından çeşitli personel alım ilanları yayımlanıyor. Ancak personel alım ilanlarının yanı sıra adayların beklediği ilanlar da bulunuyor. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 06.09.2018, 18:30 30.01.2019, 20:45
Kamuda Hangi Kurumdan Personel Alım İlanı Bekliyorsunuz?

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde personel alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı ve kurumların resmi web adresi üzerinden ilanlar yayımlanıyor. 

Söz konusu personel alım ilanlarının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının bazı kadrolarına atanmak üzere ilanların yayımlanmasını bekliyorlar. 

BEKLENEN İLANLAR

Adayların ilk olarak bekledikleri ilan Polis Akademisi Başkanlığı tarafından Polis Özel Harekat alım ilanının yayımlanmasıdır. Adaylar bu alımlarda genel şartların esnetilmesini ve yaş şartının da 32 olması talep ediliyor. 

Bunun ardından adaylar Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde orman mühendisi, ziraat mühendisi alımının yapılmasını talep ediyorlar.

Ayrıca beklenen ilanlar arasında Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı bünyesinde ASDEP personeli alımıdır. Adaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan'ın açıklamaları kapsamında personel alım ilanını aylardır bekliyorlar. 

Peki siz hangi kurumdan kaç personel alımı bekliyorsunuz? Yorum bölümünden talebinizi ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. 

Yorumlar (32)
Destan 1 yıl önce
Artık Makina Mühendisi alımını bekliyoruz.
#MakineMühendisleriAtamaBekliyor
Hayat ak 1 yıl önce
Aile ve Sosyal politikalar bünyesine alınacak olan asdep personeli alımı bekliyorum 40 personel ve üstü alım yapilacagini düşünüyorum her şehir için bu rakamlara yakın alım yapılacağını düşünüyorum asdep alım tarihi hakkında bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim
Kübra 1 yıl önce
Tarım ve orman bakanlığı ziraat mühendisi alımı olsun
Zirrat mühendisi 1 yıl önce
Ziraat mühendisi alımı olsun artık lutfennn
Torik08 1 yıl önce
Makine mühendislerinde kadro bekliyoruz #MakineMühendisleriAtamaBekliyor
ZAZA 1 yıl önce
Makine Mühendisleri olarak bize verilen kadro sayısının arttılması gerekli ve zorunlu
Mehmedim 1 yıl önce
#MakineMühendisleriAtamaBekliyor
Serhat 1 yıl önce
Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesine eski bakanın söz ettiği 10.500 atama bekliyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın