05 Haziran 2018 Salı 14:32
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatı Birimlerinde İstihdam Edilecek Sözleşmeli Personellere Yönelik Duyuru
Kamu Personeli

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web adresinden yayımlanan duyuruya göre;

Özelleştirme Uygulamaları Sebebiyle 657 Sayılı Kanunun 4/B Maddesı̇ Kapsamında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatı Bı̇rı̇mlerı̇nde İstihdam Edilecek Sözleşmeli̇ Personellere yönelik olarak detaylara yer verildi.

Söz konusu yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Devlet Personel Başkanlığının 25/05/2018 tarihli ve E.3661 sayılı yazısı gereği Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli 28/06/1978 tarihli ve 16330 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 9 uncu maddesi gereği Ek-1 listede bilgileri ve evrakı teslim edeceği Bölge Müdürlüğü belirtilen kişilerin atanabilmesi için gerekli belgelerle birlikte ilgili Bölge

Müdürlüklerine 8 Haziran 2018 Cuma günü mesai bitimine (saat:17:00) kadar müracaat etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER:

1. Adli Sicil Kaydı Belgesi (e-Devlet Kapısı "www.turkiye.gov.tr" adresinden alınan)

2. Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet Kapısı "www.turkiye.gov.tr" adresinden alınan)

3. 4 Adet Fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş, Kılık Kıyafet Yönetmeliğine Uygun)

4. Diploma Aslı ve 2 Adet Fotokopisi

5. Nüfus Cüzdanı Aslı ve 1 Adet Fotokopisi

6. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 Adet) (https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/formlar-2 adresindeki "Formlar" bölümünden temin edilip bilgisayar ortamında doldurularak teslim edilecektir.)

7. Personel Beyan Formu https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/formlar-2 adresindeki "Formlar" bölümünden temin edilecektir.)

8. Personel Bilgi Formu (Tek Kağıda Arkalı-Önlü) (https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/formlar-2 adresindeki "Formlar" bölümünden temin edilecektir.)

9. Mal Bildirimi Formu (Tek Kağıda Arkalı-Önlü) (https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/formlar-2 adresindeki "Formlar" bölümünden temin edilecektir.)

10. Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/formlar-2 adresindeki "Formlar" bölümünden temin edilecektir.)

11. Atanmak İstenilen İl Tercihini Belirtir Dilekçe

NOT: Kurumumuz emrine yerleşen kişilerin atamaları yapıldıktan sonra kendilerine ayrıca yazılı tebligat yapılacaktır." ifadeleri yer aldı.

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 12.02.2019 19:17
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.