Sağlık Bakanlığı KPSS 2013/1 Kapsamında THSK Personel Alımı Yeni Tercih Sonuçları Açıklandı

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda KPSS-2013/1 Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Sağlık Teknikeri Kadroları İçin Alınan Yeni Tercih İşlemlerine Göre Yerleştirme Sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu kapsamda yerleştirme sonuçlarının detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Sağlık Bakanlığı KPSS 2013/1 Kapsamında THSK Personel Alımı Yeni Tercih Sonuçları Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda KPSS-2013/1 Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Sağlık Teknikeri Kadroları İçin Alınan Yeni Tercih İşlemlerine Göre Yerleştirme Sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bakanlığı KPSS 2013/1 kapsamında personel alımı yeni tercih sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ÖSYM'DEN YAYIMLANAN DUYURU

ÖSYM'den yayımlanan duyuruda "KPSS-2013/1 Tercih Kılavuzunda yer alan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Sağlık Teknikeri kadrolarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 5 Şubat 2018 tarihinde saat 17:00’den itibaren T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden erişebileceklerdir." ifadelerine yer verildi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:26
YORUM EKLE