MEB Engelli, Hükümlü ve TMY İşçi Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor!

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlanmış ve engelli, hükümlü ve TMY işçi alımı başvurularının 17 Ekim 2018 tarihine kadar uzatıldığı ifade edilmişti. Söz konusu başvurular sona erdi. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte merak edilenler.

MEB Engelli, Hükümlü ve TMY İşçi Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor!

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yayımlanan detaylara göre;

Ankara'da yer alan okul ve kurumlara Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünce engelli ile hükümlü ve TMY statüsünde işçi alımı yapılacağı ifade edilmişti.

Ayrıca başvuruların 17 Ekim 2018 tarihinde Çarşamba gününe kadar uzatıldığı duyurularak;

"İŞKUR listelerine alınan ancak başvuru ilanından haberdar olamamaları nedeniyle, mülakata girmek için başvuru süresi içinde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne başvuruda bulunmayan ve istenen belgeleri teslim etmeyen işçi adayları için, İşçi Alımı Merkez Yürütme Kurulu Kararıyla başvuru tarihleri 17 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır." denilmişti.

Söz konusu başvurular sona erdi.

Ancak sonuçların ne zaman yayımlanacağı araştırılıyor.

Bizlerde kamupersoneli.net olarak başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağıyla alakalı olarak detayları paylaşıyoruz.

PEKİ SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünce belirtilen detaylara göre; engelli ile hükümlü ve TMY işçi alımı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor.

Ancak bu konuyla alakalı olarak MEB tarafından herhangi bir açıklama veya bilgi notu paylaşıldığında kamupersoneli.net adresinde paylaşılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:59
YORUM EKLE