Şişe ve Cam Fabrikaları Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Aralık ayında yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak Türkiye genelinde personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 02.12.2017, 15:45
Şişe ve Cam Fabrikaları Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Aralık ayında yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak Türkiye genelinde personel alımları yapacağını duyurdu.

Şişe ve Cam Fabrikaları personel alımları, Satınalma Kategori Yöneticisi, Pazarlama Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Üretim Planlama Şefi, Teknisyen / Tekniker / Ustabaşı, Sağlık Memuru, Güvenlik Amiri pozisyonlarında yapılacak. Ayrıca fabrika, engelli adaylar için de ilan yayımladı ve engelli personel alımları da yapacak.

Alınacak personeller, Şişe ve Cam Fabrikaları bünyesinde, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Mersin, Kırklareli ve Gaziantep'te, sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek.

Başvuru yapacak adayların, pozisyonlara göre en az lise mezunu olmaları gerekiyor. MS Office programlarını kullanabilmek, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor.
 

Personel alım ilanına son başvuru tarihi, alım yapılacak il ve pozisyona göre değişiyor. İlan detayları ve başvuru için https://goo.gl/79i7Pp linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

TÜRKİYE ŞİŞE ve CAM FABRİKALARI

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)