Anırırım Deyip Büyük Konuşan Yaşar Okuyan MHP'den Özür Diledi

Eski siyasetçi Yaşar Okuyan 24 Haziran öncesi, MHP'nin barajı geçmesi durumunda Tandoğan meydanında anıracağını ifade etmişti. Bu konu hakkında Yaşar Okuyan bir açıklamaya yaptı ve özür diledi. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde...

Anırırım Deyip Büyük Konuşan Yaşar Okuyan MHP'den Özür Diledi

24 Haziran seçimleri öncesinde Yaşar Okuyan bir tv programına katıldı ve televizyon programında MHP’nin barajı aşamayacağını iddia etti. Ayrıca Yaşar Okuyan açıklamalarında MHP'nin barajı geçmesi durumunda anıracağını ifade etmişti.

Yaşar Okuyan MHP’nin kendi başına oy oranının 3,8 ile 6,5 arasında olduğunu ifade etti. Ayrıca Yaşar okuyan açıklamalarında şu ifadelerine yer verdi: 

"Devlet Bahçeli’ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydanına gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni"

YAŞAR OKUYAN ÖZÜR DİLEDİ

24 Haziran seçimlerinde ise MHP barajı geçti. MHP'nin barajı geçmesinin ardından Yaşar Okuyan bir açıklama yaptı ve özür diledi.

Yaşar Okuyan açıklamalarında "Evet, MHP yüzde 10 barajını geçemeyecek iddiasında bulunmuş idim. Bahçeli ve MHP'den özür diliyorum" ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE