Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Yerel Seçimlerde Ortak Aday Açıklaması!

Ankara Yenimahalle Belediyesi Prof.Dr. Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri açılışına katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) GenelBaşkanı Kılıçdaroğlu'ndan yeni bir açıklama geldi. Bu kapsamda çok konuşulan ortak aday ile alakalı olarak detayları sıralayan Kılıçdaroğlu'nun açıklamasının detaylarını okurlarımızla paylaşıyoruz.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Yerel Seçimlerde Ortak Aday Açıklaması!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Demokrasiyi yerelde bu topluma göstereceğiz ve demokrasiyi kazandıracağız ve güçlendireceğiz" dedi.

Ankara Yenimahalle Belediyesi Prof.Dr. Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri açılışına katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara'da ortak aday gösterilmesine yönelik, "Ankara'da da, İstanbul'da da, Adana'da da, Mersin'de de her yerde güzel şeyler olacak. Bütün vatandaşların bunu bilmesini isterim.

Demokrasiyi yerelde bu topluma göstereceğiz ve demokrasiyi kazandıracağız ve güçlendireceğiz" diye konuştu.
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE