Meral Akşener: İşsiz Üniversite Mezunlarında 500 TL Maaş Bağlanmalı

İYİ Parti cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener çeşitli açıklamalarda bulundu ve işsiz üniversite mezunu gençler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Meral Akşener işsiz gençlere 500 TL maaş bağlanması gerektiğini vurguladı.

Meral Akşener: İşsiz Üniversite Mezunlarında 500 TL Maaş Bağlanmalı

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, partisinin Hasköy ilçe meydanında düzenlediği mitingde çeşitli açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener açıklamalarında 4 yıllık okullardan mezun olan gençlerin işsiz olduğunu bu gençlere devletin iş vermek zorunda olduğunu ve iş verilemese bile 500 TL'lik vatandaşlık maaşının bağlanması gerektiğini vurguladı.

MERAL AKŞENER'İN AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili olarak açıklamalarında "4 yıllık okullardan mezun olan gençlerimiz işsiz. Ben diyorum ki gençlerimize bu devlet iş vermek zorundadır, onları boynu bükük bırakmamalıdır. İş veremiyorsa onlara 500 liralık vatandaşlık maaşı bağlanmalı." ifadelerine yer veren Meral Akşener bütün bu bölgenin çiftçilikte kullanılan elektrik masrafı olduğunu 2 milyona yakın insanın takipte olduğunu ve bunların faizlerini sileceklerini belirtti.

Konu hakkında detaylar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE