" Artık " Gıda Satan Süpermarket!

Artık gıda satan süpermarket, müşterilerini memnun ediyor.

SAĞLIK 21.09.2016, 09:47 21.09.2016, 10:00
" Artık " Gıda Satan Süpermarket!
İlk örneği Danimarka' da gerçekleştirilen ve artık gıdaların satıldığı bir süpermarket olarak anılan mağazada, fiyatları müşteriler belirliyor. Yoğun ilgi gören market, dar gelirliler ve ekonomisini kontrol altında tutmak isteyenler için önemli bir noktada yer alıyor.

Dar gelirliler çok memnun.

Fiyatlarını da kendilerinin belirleyebildiği müşteriler, hizmetten oldukça memnun kaldıklarını ifade ediyorlar. Çeşitli nedenlerden dolayı borç içerisinde olan, hastane masrafları ve çeşitli sağlık harcamaları olan kişiler tarafından da yoğun olarak tercih edilen bu süpermarketler, büyük beğeni topluyor.

Binlerce kişi tercih ediyor.

Her gün binlerce kişi tarafından tercih edilen ve özellikle dar gelirli kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği bu süpermarket, uygun fiyatlardan gıda satmaktan hayli memnun. Çöpe atılmasına gerek olmayan yenilebilir durumdaki gıdaların böylelikle boşa gitmediğini de ifade eden yöneticiler, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini aktardılar. 

Süpermarket içerisinde süt bile bulabildiklerini ifade eden müşteriler, açılan süpermarketin onların hayatını büyük bir kolaylık kazandırdığını ifade ediyorlar.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)