banner731

Türkiye' nin Aradığı Kan: Enes Ünal

Enes Ünal, performansıyla göz doldururken; milli takımın aradığı kan olabileceği düşüncesi ön planda bulunuyor.

SPOR 20.09.2016, 16:04 20.09.2016, 16:13
Türkiye' nin Aradığı Kan: Enes Ünal
Geçtiğimiz yaz Bursaspor' dan 3 Milyon Euro karşılığı Manchester City' e transfer olan Enes Ünal; performansıyla hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Attığı frikik golü ile sosyal medya gündeminde yıldızı adeta bir anda parlayan Enes Ünal' ın milli takıma aradığı gol yollarını açacağı düşünülüyor.

Milli takım maçlarında da rol almış Enes Ünal' ın formunu yakaladığı ve takımın ihtiyacı olan golcüsü olabileceği düşünülürken; sosyal medyada " Ronaldo değil, Enes Ünal. " paylaşımlarının yapılması dikkat çekti. Seyir zevki yüksek maçlara adını altın harflerle yazdıran Enes Ünal' ın Manchester City' deyken başka bir takıma kiralanması sonucunda yıldızının parladığını aktaran futbol severler ve yorumcular; Enes Ünal' ın gelişim sürecinden memnun durumdalar.

Milli takımda da oynadı.

Milli takımla da 16,17,19 ve 21 yaş altı maçlarında yer alan Enes Ünal; çıktığı 53 karşılaşmada 43 gol atmayı başararak, beğeni toplamaya başarmıştı. Şimdiler de başarılı futboluyla gündemde olan Enes Ünal' ın milli takıma yeni gol imkanları sunabileceği ifade ediliyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)