Elazığ Alacakaya SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Elazığ Alacakaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile memur personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

Elazığ Alacakaya SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Elazığ Alacakaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bir personel alım ilanı yayımlayarak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

4 Yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat.-İnsani Bilimler Fakültesi(pedagojik ve formasyon belgesine sahip olmak) ve Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek.ve Bilgisayar sertifikası sahibi olmak, İlçe sınırları içinde ikamet etmek, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Elazığ Alacakaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personel alım ilanına başvurular, 6 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE