Ekonomi

Halkbank anında nakit avans vereceğini duyurdu! Acil nakit ihtiyacı olanlar dikkat!

Kamu bankalarından olan Halkbank yeni bir kampanyayı duyurdu. Banka yaptığı açıklamasında anında acil nakit avans vereceğini duyurdu. Halkbank taksitli nakit avans için faiz oranları ve başvuru kanalları da ayrıca açıklandı.

Halkbank, yaptığı açıklamasında Paraf ile 200 TL ve 15 bin TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınız için anında acil nakit avans verileceğini belirtti. Çeşitli kanallar üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz nakit avans için örnek ödeme planı da haberimizde mevcut.

Halkbank, yaptığı açıklamasında, “Paraf ile 200 TL ile 15.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza 12 aya kadar %1,98 faiz oranı ile Taksitli Nakit Avans!” ifadesini kullandı.

BAŞVURU KANALLARI

Taksitli Nakit Avans kullanabileceğiniz kanallar:

  •  Halkbank İnternet Şubesi
  • Halkbank Mobil Şube
  • 0850 222 0 400 Dialog
  • Halkbank şubeleri
  • ATM

Kampanya Detayları:

3, 6, 9 ve 12 taksitte %1,98 faiz oranı geçerli olacaktır.

Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 15.000 TL arasındaki işlemler için geçerli olacaktır.

Taksitli Nakit Avans’ı Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve 0850 222 0 400 Dialog kanalları üzerinden kullanılabilirsiniz.

Kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans’ tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması ve işlem tarihi itibari ile kartın nakit avans işlemlerini gerçekleştirebiliyor olması gerekir.

İşlemin iptali söz konusu olmayıp, erken kapama yapılabilecektir.

Erken Kapama işlemi, işlem tarihinden bir iş günü sonra Halkbank İnternet Şubesi , 0850 222 0 400 Dialog ve Halkbank Şubelerinden yapılacak olup, erken kapama tarihine kadar işleyen faizler borç olarak kartınıza yansıtılacaktır.

Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir.

Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan müşterilerimiz, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemelidirler.

Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işler.

Ticari kredi kartları, uygulama kapsamı dışındadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kendi kriterleri çerçevesinde bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir