Editörün SeçtikleriKültür-sanat

Duy Beni 14. Bölüm fragmanı! Star TV Duy Beni 14. Bölüm fragmanı izle.. Son bölüm fragmanı

Star TV’nin ses getiren ancak bir o kadar da sevilen dizilerinden olan Duy Beni dizisi 13. Bölümle yine dikkatleri üzerine çekti. Konusu ve oyuncu kadrosu itibarıyla farklı bir yapım olan Duy Beni 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV Duy Beni 14. Bölüm fragmanı izle..

Başrolünde pek çok ünlü ismin yer aldığı, yönetmenliğini Ali Balcı’nın, senaryosunun ise Makbule Kosif tarafından üstlenildiği Duy Beni dizisi nefes kesmeye devam ediyor. Duy Beni yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DUY BENİ DİZİSİ KONUSU

Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir araba çarpıp kaçar.

DUY BENİ DİZİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Duy Beni dizisinin oyuncuları arasında; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız  yer alıyor.

DUY BENİ 14. BÖLÜM FRAGMANI

Duy Beni 14. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının hafta sonu yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimize eklenecektir.

DUY BENİ SON BÖLÜM FRAGMANI