Genç Çiftçi 30 Bin TL Hibe Desteği Başvuru Sonuçları Merakla Bekleniyor!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği verileceği ifade edilmiş ve başvurular alınmıştır. Geçtiğimiz haftalar içerisinde başvuru süresi biten hibe desteği sonuçları merakla bekleniyor. Peki Genç Çiftçi 30 bin TL hibe desteği başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte hibe desteğiyle alakalı olarak merak edilen tüm detaylar...

EKONOMİ 15.05.2018, 17:16 12.02.2019, 17:55
Genç Çiftçi 30 Bin TL Hibe Desteği Başvuru Sonuçları Merakla Bekleniyor!

Gıda Bakanlığı tarafından genç çiftçilere verilecek 30 bin tl hibe desteği başvuru sonuçları merakla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde başvuruları sona eren ve başvurularının https://gencciftci.tarim.gov.tr in internet sitesi üzerinden alındığı biliniyor.

2018 Nisan ayı sonunda başvurularının sona erdiği belirtilen Genç Çiftçi başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu.

Gıda Bakanlığı tarafından genç çiftçilere 30 bin tl hibe desteği verileceği duyurulmuş ve hibe desteğinden faydalanmak isteyen adaylar başvuruda bulunmuşlardı. Ayrıca başvuruları 2 Nisan 2018 tarihinde alınmaya başlamış ve 30 Nisan 2018 tarihinde sona ermişti.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Söz konusu başvuru şartlarına haiz olan adayların başvurularını tamamlamasıyla beraber sonuçları beklemeye başladılar. Bu konuyla alakalı olarak Gıda Bakanlığı tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı görülüyor.

Adaylar başvuru sonuçlarının bir an önce açıklanmasını talep etmekteler. Kamupersoneli.net olarak 30 bin tl hibe desteğine başvuru yapan adayların sonuçlarının açıklanmasıyla beraber sitemizden anlık olarak yayınlayacağız.

Yorumlar (2)
Derya inan 1 yıl önce
Ankara tarım genel müdürlüğü 23 mayıs günü açıklanacak diye söylem yaptı.
Cengiz Arslantürk 1 yıl önce
Sonuçlar ne zaman açıklanacak peki