banner731

İçişleri Bakanı Soylu’dan göç açıklaması!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplanan TBMM İçişleri Komisyonu’nda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu göç meselesiyle ilgili olarak çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu yaptığı açıklamada, “Sadece göç meselesi değil, bundan sonra Bakanlığımızı ilgilendiren ve TBMM İçişleri Komisyonunun görev alanı içerisinde olan birçok meseleyi sizlerle paylaşmak isteriz." Dedi.

GÜNDEM 07.11.2019, 22:58
İçişleri Bakanı Soylu’dan göç açıklaması!

Türkiye’de son zamanlarda gündeme gelen göç konusu hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TBMM İçişleri Komisyonu’nda açıklama yaptı.

TÜRKİYE İLK DEFA GÖÇ İLE KARŞILAŞMIYOR!

Türkiye’nin göç konusu ile yeni karşılaşmadığını aktaran Soylu, hem milletin hem de coğrafyanın yüzyıllardır göç konusunda karşı karşıya kaldığına dikkat çekerek, "21'inci asır önümüze farklı bir perspektif, çeşitli sorunlar ve gerek coğrafyamızda gerekse dünyada farklı yaklaşımlar ortaya koymaktadır.

HER KONU DA BAKAN SOYLU BİLGİLENDİRECEK

Türkiye göç meselesinde bugüne kadar ne yaptı? Şu andaki mevcut durumu nedir? Dünyadaki göç meselesini nasıl görmektedir? Bugüne kadar aldığı tedbirler ile bugünden sonra alacağı tedbirler nelerdir? Sadece göç meselesi değil, bundan sonra Bakanlığımızı ilgilendiren ve TBMM İçişleri Komisyonunun görev alanı içerisinde olan birçok meseleyi sizlerle paylaşmak isteriz." İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)