Atlasjet Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımına Kimler Başvurabilir?

Atlasjet yayımladığı ilanı ile lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana kimle başvuru yapabilir? Haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 07.05.2017, 16:01 07.05.2017, 16:08
Atlasjet Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımına Kimler Başvurabilir?

Atlasjet çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımının yapılacağı ifade edildi. Kamupersoneli.net olarak söz konusu ilana ilişkin kimlerin başvuru yapabileceğini ve başvuruların nasıl yapılacağını paylaşıyoruz. 

ALINACAK PERSONEL

Söz konusu ilanda; Genel Muhasebe Uzmanı ( Tercihen İşletme veya İktisat mezunu ), İkram Süpervizörü ( Önlisans mezunu ) ve Engelli Personel ( En az lise veya önlisans mezunu ) kadrolarına personel alınacağını açıkladı.

GENEL ŞARTLAR

Atlasjet personel alımına; Analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hakim, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Başvuru yapılacak kadroya göre istenen özel şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilir.

BAŞVURU

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden yapacaklardır. Aşağıdaki linki tarayıcılarının adres çubuğuna kopyalayarak başvuru yapacaklardır. Her pozisyona göre son başvuru tarihi değişmektedir.

www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
mehmet nur temel 2 yıl önce
engeliyim kalp yetmezliginden diyarbakır baglar engeli olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum saygılar